• slider-01
  • slider-02
  • slider-03
  • slider-04
  • slider-05
  • slider-06
  • slider-07

Dřevěné plovoucí podlahy

Preferujeme osobní setkání, jelikož si zakládáme na individuálním přístupu ke klientovi.                                               Naše heslo zní: „Na podlahu si člověk musí sáhnout.“

 

Vyberte si značku podlahy:

Kahrs-product-category-logo1336412645_logo_magnum

_IGP2230 v01

 

 

 

 

 

Dále nabízíme dřevěné plovoucí podlahy značek PARADORLM FLOORING, ESCO, EUROPARKETT, BAUWERK A SOLIDFLOOR. 

 

 

Elegance do vašeho bytu

Každý by se doma chtěl cítit pohodlně a chtěl by tam mít útulno. To lze zařídit velmi snadno, a to například volbou vhodných materiálů u nábytku, anebo třeba u podlah. Jestliže se chcete i vy doma cítit útulně, a chcete domů přinést kus přírody, zvolte dřevěné plovoucí podlahy, které váš dům naprosto změní.

Dřevo je materiál, který se hodí do každého typu domu. V případě nábytku si nemusíte dělat starosti. Dřevo najde místo mezi moderním vybavením studených barev, ale i mezi vybavením starším, které je soustředěno do barev teplých. Je ale důležité vědět, jakou barvu podlah do svého interiéru zvolit. V každém případě se ale plovoucí typ podlah hodí do všech interiéru, kde je kladen důraz na eleganci, design ale také pohodlí.

Při zvažování toho, zdali zvolit právě dřevěné plovoucí podlahy, anebo nějaké jiné, budou hrát roli výhody. Těch je opravdu mnoho a každý člověk si mezi nimi vybere to, co je pro něj nejdůležitější.

Výhody:

-          Větší tepelná izolace oproti ostatním podlahovým krytinám

-          Pro člověka je tento typ podlah příjemný pro svou nášlapnou elasticitu – zabraňují únavě vazů a svalů

-          Pro některé může být výhoda to, že dřevěné plovoucí podlahy jsou minimálně nabity statickou elektřinou – nebude se na nich usazovat prach

-          Pokud začne hořet, povrch pouze zuhelnatí, a také se nebudou uvolňovat žádné toxické výpary

-          Nabízí dobrou zvukovou izolaci

V nabídce můžete také najít opravdu obrovské množství vzorů – dekorů. Jejich výběr bude ovlivněn stávajícím vybavením, které v interiéru máte, a tak je důležité myslet na správnou kombinaci barev. Je také možné vybírat z nejrůznějších materiálů, kdy každý nabízí o trochu jiné vlastnosti.

Určitě se vyplatí zainvestovat do tohoto druhu podlah, neboť dřevo je symbolem přírody a plovoucí typ zajišťuje luxus, který by chtěl mít zajisté naprosto každý ve své domácnosti.

Vneste do interiéru přírodní prvek

Přírodní prvky by měly být alespoň v malé míře součástí každého interiéru. Kvalitní dřevěné plovoucí podlahy jsou skvělým tipem, pokud si potrpíte na kvalitu, na jednoduchost, nadčasovost a na eleganci.

Spousta výhod

Dřevěné plovoucí podlahy jsou v současnosti velmi oblíbené díky svým nekonečným výhodám. Velikým plusem je to, že jsou velmi příjemné na dotek, teplé a že se po nich zkrátka fantasticky chodí, i bez přezůvek.

Krásný vzhled si zamiluje každý, přírodní barvy jsou totiž uklidňující a skvěle se hodí do každého interiéru. Hodí se jak do klasicky vybaveného domu, tak do moderního minimalistického interiéru. Přirozené barvy navozují ve všech případech pocit útulnosti a luxusu zároveň.

Dřevěné plovoucí podlahy jsou bohužel poměrně dražší, než jiné typy. Samozřejmě se to ale projeví na kvalitě a na dlouhé životnosti. I za dvacet let budou vypadat jako nové, budou bez jediného problému. Je to investice na velice dlouhou dobu, proto je třeba si vše dobře promyslet a nejlépe si vaši budoucí podlahu dobře osahat. Před koupí byste se s ní měli seznámit nejenom prostřednictvím fotek, je třeba si vyzkoušet materiál na vlastní kůži.

Snadná údržba potěší zajisté každou hospodyňku. Je to velmi nenáročné a pohodové, nemusíte trávit dlouhé hodiny několikrát týdně drhnutím podlahy. Čistota se udržuje velice snadno. I samotná prvotní montáž není tak náročná, jako u mnoha jiných typů krytin.

Zaujal vás tento typ krytiny? Pokud uvažujete nad koupí dřevěné plovoucí podlahy, tak bude nejlepší se obrátit právě na naše kvalitní produkty. Jsme specialisté na plovoucí podlahy a spokojenost zákazníků je pro nás vždy na prvním místě.

Nabídka plovoucích podlah ze dřeva je velice široká, můžete se těšit na kvalitní produkty značek, jako jsou KAHRS, MAGNUM, PARADOR, BAUWERK a mnoho dalších.

Výběr
podlahy je
celoživotní
investice.

Proč je
důležité
jít se na
podlahu
podívat?

Na podlahu si musí
člověk sáhnout

Proto vás zveme
do naší vzorkovny

q-01

Výběr kvalitní podlahy je celoživotní investice. Naše firma funguje na českém trhu již 18 let. I proto víme, že nejdůležitějších věcí pro Vás je, mít možnost vidět dřevěné i jiné podlahy v reálu. Samotná podlaha vypadá v reálu jinak, než na fotkách na webových stránkách.

Musíte mít možnost si sáhnout na její strukturu, tloušťku a další parametry. Kvůli tomu nemáme náš kompletní rozsáhlý sortiment na našich stránkách.

q-02

Pro vybrání co nejlepšího řešení je třeba velký výběr, který v našem showroomu naleznete. Máme široký výběr všech podlahových krytin.

q-03

Náš odborník vám vybere vhodnou podlahu, tedy to nejlepší řešení přímo pro Vaši danou situaci.