• slider-01
  • slider-02
  • slider-03
  • slider-04
  • slider-05
  • slider-06
  • slider-07

Koberce

Koberce představují nejčastější typ použité podlahové krytiny. Vyrábí se jednak koberce bytové, jednak zátěžové. Zátěžové koberce nabízejí o něco málo menší komfort, než na jaký jsme zvyklí u luxusních koberců určených pro podlahy obývacích pokojů nebo ložnic.

Zato jsou však daleko odolnější, mají delší životnost a jejich údržba je mnohem snazší a rychlejší. Proto se výborně hodí na podlahy komerčně využívaných prostor anebo do obytných místností se zvýšenou zátěží a menším nárokem na luxus, typicky do chodeb, předsíní, dětských pokojů apod.

Podlahy vybavené koberci nabízí vysoký komfort a působí velmi příjemným dojmem při chůzi. Mají vynikající izolační vlastnosti, a to jak tepelné, tak zvukové. Interiér vybavený kobercem dýchá teplou a intimní atmosférou. Šíře nabídky barev a vzorů, v nichž jsou koberce k dispozici, je doslova neomezená. Koberce patří mezi cenově nejméně nákladné podlahové krytiny.

Výběr
podlahy je
celoživotní
investice.

Proč je
důležité
jít se na
podlahu
podívat?

Na podlahu si musí
člověk sáhnout

Proto vás zveme
do naší vzorkovny

q-01

Výběr kvalitní podlahy je celoživotní investice. Naše firma funguje na českém trhu již 18 let. I proto víme, že nejdůležitějších věcí pro Vás je, mít možnost vidět dřevěné i jiné podlahy v reálu. Samotná podlaha vypadá v reálu jinak, než na fotkách na webových stránkách.

Musíte mít možnost si sáhnout na její strukturu, tloušťku a další parametry. Kvůli tomu nemáme náš kompletní rozsáhlý sortiment na našich stránkách.

q-02

Pro vybrání co nejlepšího řešení je třeba velký výběr, který v našem showroomu naleznete. Máme široký výběr všech podlahových krytin.

q-03

Náš odborník vám vybere vhodnou podlahu, tedy to nejlepší řešení přímo pro Vaši danou situaci.